Nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjecie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza nabór wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej:
- w ramach projektu „CZAS NA ZMIANY” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
- z Funduszu Pracy

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2013-11-26 08:18:26)
Data wydarzenia : 2013-11-28
Data publikacji : 2013-11-26

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/34/nabor-wnioskow-o-przyznanie-dofinansowania-na-podjecie-dzialalnosci-gospodarczej