Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Zapraszenie do składania ofert na szkolenie z zakresu „ABC przedsiębiorczości”

 

Otwock, dnia 19.06.2018r.

 

 

 

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

 

Do postępowania nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2017r. poz. 1579 z późniejszymi zmianami).

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza do składania ofert na szkolenie z zakresu „ABC przedsiębiorczości” dla 13 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Otwocku.

 

Szkolenie realizowane będzie w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejska ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

 

Szkolenie ma na celu przygotowanie osób bezrobotnych do prowadzenia własnej działalności gospodarczej przy wykorzystaniu merytorycznej wiedzy z zakresu marketingu, analizy otoczenia organizacji oraz zewnętrznych źródeł finansowania działalności gospodarczej:

- przedstawienie ogólnej charakterystyki zjawisk ekonomicznych zachodzących na rynku,

- pokazanie istoty i zasad funkcjonowania współczesnego przedsiębiorstwa,

- zapoznanie z wybranymi aspektami działalności gospodarczej – zasady rozliczeń z ZUS i US, marketing i promocja firmy, prawo pracy.

Więcej w załączniku

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2018-06-19 13:16:28)
Data wydarzenia : 2018-06-19
Data publikacji : 2018-06-19

Pliki do pobrania

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/303/zapraszenie-do-skladania-ofert-na-szkolenie-z-zakresu-%E2%80%9Eabc-przedsiebiorczosci%E2%80%9D