Targi Pracy w Otwocku

w ramach Europejskich Dni Pracodawców

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu otwockiego na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 23 listopada 2017 r. w Technikum Nukleonicznym w Otwocku

przy ul. Pułaskiego 7 w godzinach od 10:00 do 13:00

Uczestnictwo w Targach Pracy to okazja dla osób poszukujących zatrudnienia do zapoznania się z aktualną bazą ofert pracy zgłaszanych przez pracodawców, a także szansa do bezpośredniego spotkania z potencjalnymi pracodawcami.

Obecne będą firmy poszukujące pracowników oraz instytucje zewnętrzne, które przedstawią uczestnikom targów ofertę pomocy, przede wszystkim z zakresu przepisów ZUS, Państwowej Inspekcji Pracy, Europejskich Służb Zatrudnienia.

Udział w Targach Pracy jest całkowicie bezpłatny.

Wystawcami Targów będą:

• Pracodawcy
  • Prywatne Agencje Pracy
  • Wojskowa Komenda Uzupełnień
  • Europejskie Służby Zatrudnienia
  • Państwowa Inspekcja Pracy
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2017-11-17 12:50:13) , zredagowana przez: PUP Otwock (2017-11-17 13:00:30)
Data wydarzenia : 2017-11-17
Data publikacji : 2017-11-17