INFORMACJA

W dniu 30 sierpnia 2017r. w godz. 1200 - 1400 pełniony będzie dyżur w Powiatowym Urzędzie Pracy przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Inspektoratu w Otwocku.

Zainteresowani będą mogli uzyskać informacje m. in. z zakresu zgłaszania do ubezpieczeń społecznych, rozliczania i opłacania składek, a także potwierdzenia okresów ubezpieczenia. Będzie również możliwość założenia i potwierdzenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych.

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2017-08-28 10:21:18) , zredagowana przez: PUP Otwock (2017-08-28 10:35:12)
Data wydarzenia : 2017-08-28
Data publikacji : 2017-08-28