Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski

W dniu 31 maja ruszył nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern . Nabór ogłoszony dnia 31 maja 2017 roku potrwa do 30 czerwca 2017 roku do godziny 17.00.

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem dostępny jest w biurze projektu ul. Kubika 12/4 A, 59-700 Bolesławiec oraz na stronie www.comt2012.org.

UWAGA:

Niniejszy nabór zgodnie z regulaminem skierowany jest WYŁĄCZNIE do osób długotrwale bezrobotnych / nieaktywnych zawodowo. Za takie uznaje się:

 • Młodzi poniżej 25 lat – osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 6 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.
 • Dorośli powyżej 25 lat – osoby bezrobotne/nieaktywne zawodowo nieprzerwanie przez okres ponad 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu.

Studenci studiów niestacjonarnych (zaoczne) jeżeli są osobami spełniającymi kryteria mogą aplikować i ubiegać się o kwalifikację do projektu. Nasz projekt jest dostępny również dla osób niepełnosprawnych spełniających pozostałe kryteria rekrutacyjne.

Zapraszamy do składania aplikacji.

Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern to kolejny projekt którym wspieramy w najbliższych latach środowisko piłkarskie w Polsce. Projekt kierujemy do „młodych trenerów”, którzy są na starcie do kariery trenera piłki nożnej. Głównym celem projektu jest wzmocnienie kompetencji zawodowych i kluczowych z wykorzystaniem programów mobilności ponadnarodowej.

Nasz projekt w sposób kompleksowy (szkolenia zawodowe, językowe, kursy UEFA C/B, staże zagraniczne i krajowe) wesprze 32 młodych ludzi (kobiety i mężczyzn) w wieku 18-35 lat, którzy w dość krótkim (około 8-10 miesięcy) czasie staną się pełnowartościowymi pracownikami, którzy są profesjonalnie przygotowani do swojej kariery zawodowej w obszarze trener piłki nożnej. Projekt jest dostępny zarówno dla osób pełnosprawnych jak i niepełnosprawnych.

Uczestnicy otrzymają:

 • intensywny kurs języka angielskiego
 • przygotowanie kulturowe i podstawy języka portugalskiego
 • nocleg ze śniadaniem podczas szkoleń
 • transport do Portugalii
 • 60 dniowy staż wraz ze szkoleniami w SL Benfica
 • zakwaterowanie, wyżywienie i transport w Portugalii
 • opłacony kurs UEFA C lub UEFA B
 • kurs pierwszej pomocy
 • kurs wychowawcy kolonijnego
 • kurs trenera personalnego basic COMT COACHING CLUB
 • dwumiesięczny staż z wynagrodzeniem w polskim klubie lub akademii piłkarskiej
Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2017-06-21 09:03:50)
Data wydarzenia : 2017-06-21
Data publikacji : 2017-06-21

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF formularz-zgłoszeniowy-4-tura- (.pdf 529.13kB) 2017-06-21 529.13kB Plik: formularz-zgłoszeniowy-4-tura-.pdf (529.13kB)POBIERZ
Dokument PDF regulamin-4-tura-1-2 (.pdf 412.85kB) 2017-06-21 412.85kB Plik: regulamin-4-tura-1-2.pdf (412.85kB)POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/246/nabor-zgloszen-do-4-tury-uczestnikow-projektu-portugalski-wzorzec-pilkarski