Zakończenie naboru na szkolenia

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż wstrzymuje przyjmowanie wniosków na szkolenia indywidualne realizowane ze środków Funduszu Pracy, ze względu na wykorzystanie środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Jednocześnie informujemy, iż posiadamy środki na szkolenia realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – dla osób do 30 roku życia oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego – dla osób powyżej 30 roku życia.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z doradcą klienta.

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2017-05-10 14:06:25) , zredagowana przez: PUP Otwock (2017-05-10 14:20:32)
Data wydarzenia : 2017-05-10
Data publikacji : 2017-05-10

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/236/zakonczenie-naboru-na-szkolenia