Zakończenie rekrutacji na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż zakończyła się rekrutacja na szkolenie „Prawo jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna” w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Aktualność dodana przez: PUP Otwock (2017-04-27 10:56:06) , zredagowana przez: PUP Otwock (2017-05-10 14:13:24)
Data wydarzenia : 2017-04-27
Data publikacji : 2017-04-27

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/wydarzenie/233/zakonczenie-rekrutacji-na-szkolenie