Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zaproszenie do składania ofert

Otwock, dnia 29.06.2017r.

ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT

Do postępowania nie stosuje się przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 roku – prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U z 2015r. poz. 2164 z późn. zm).

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza do składania ofert na szkolenie z zakresu „ABC przedsiębiorczości” dla 9 osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Otwocku.

Szkolenie organizowane będzie w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat
i powyżej pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez
Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach

Regionalnego Programu Operacyjny Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020

Nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski

W dniu 31 maja ruszył nabór zgłoszeń do 4 tury uczestników projektu Portugalski wzorzec piłkarski / Portuguese football pattern . Nabór ogłoszony dnia 31 maja 2017 roku potrwa do 30 czerwca 2017 roku do godziny 17.00.

Spotkanie informacyjne na temat spółdzielni socjalnych

Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej

serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne