Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Nabór wniosków na realizację staży - „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej...”

Otwock, dnia 10.05.2017r.

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza nabór wniosków na realizację
staży dla osób bezrobotnych w ramach projektu

„Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy

Zakończenie naboru na szkolenia

Informacja

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż wstrzymuje przyjmowanie wniosków na szkolenia indywidualne realizowane ze środków Funduszu Pracy, ze względu na wykorzystanie środków finansowych przeznaczonych na ten cel.

Jednocześnie informujemy, iż posiadamy środki na szkolenia realizowane w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój – dla osób do 30 roku życia oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego – dla osób powyżej 30 roku życia.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt z doradcą klienta.

Nabór wniosków na realizację programu staży - Fundusz Pracy

Otwock, dnia 10.05.2017r.

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza nabór wniosków
na realizację programu staży dla skierowanych osób bezrobotnych

w ramach środków z Funduszu Pracy przyznanych w ramach algorytmu

Zakończenie rekrutacji na szkolenie

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż zakończyła się rekrutacja na szkolenie „Prawo jazdy kat. C + kwalifikacja wstępna” w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 Oś Priorytetowa I Osoby młode na rynku pracy, Działanie 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałanie 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego.