Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza

nabór wniosków o przyznanie d o f i n a n s o w a n i a

na podjęcie działalności gospodarczej:

--- (EFS POWER).

Zapraszamy osoby młode, szczególnie kobiety zainteresowane wsparciem w postaci dofinansowania na rozpoczęcie działalności gospodarczej do składania wniosków

(w pierwszej kolejności rozpatrywane będą wnioski złożone przez kobiety).

Targi Pracy w Otwocku

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu otwockiego na Targi Pracy, które odbędą się w dniu 23 listopada 2017 r.
w Technikum Nukleonicznym w Otwocku przy ul. Pułaskiego 7

w godzinach od 10:00 do 13:00

Otwock, dnia 15.11.2017r.

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż z dniem
16 listopada 2017 roku wstrzymuje przyjmowanie
od zainteresowanych Pracodawców wniosków o przyznanie dofinansowania wynagrodzenia zatrudnionego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia.

Zaproszenie pracodawców do wypełnienia ankiety dot.Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zwraca się z prośbą do Pracodawców z terenu powiatu otwockiego o wypełnienie ankiety która pozwoli oszacować zapotrzebowanie na środki Krajowego Funduszu Szkoleniowego na sfinansowanie kosztów kształcenia ustawicznego w 2018 roku.