Wydarzenia Kanał RSS: Wydarzenia

Zaproszenie na Targi Pracy

ZAPROSZENIE

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza na Targi Pracy, które odbędą się w dniu

23 listopada 2017 roku w Technikum Nukleonicznym w Otwocku przy ul. Pułaskiego 7

w godzinach od 10:00 do 13.00.

Wstrzymanie wniosków

Otwock, dnia 18.10.2017r.

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż z dniem
20 października 2017 roku wstrzymuje przyjmowanie
od zainteresowanych Pracodawców wniosków w sprawie refundacji części kosztów poniesionych na wynagrodzenia, nagrody oraz składki na ubezpieczenia społeczne skierowanego bezrobotnego, który nie ukończył 30 roku życia.

Zakończenie naboru wniosków na dofinansowanie wynagrodzenia

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż zakończył się nabór wniosków na dofinansowanie wynagrodzenia za zatrudnienie skierowanego bezrobotnego, który ukończył 50 rok życia w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.

Informacja o zakończeniu rekrutacji na szkolenia indywidualne

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż zakończyła się rekrutacja na szkolenia indywidualne organizowane w ramach projektu „Aktywizacja osób w wieku 30 lat i powyżej pozostających bez pracy w powiecie otwockim (II)” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.