Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » V Konferencja

V Konferencja

V KONFERENCJA

     W dniu 15.12.2016 roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyła się V Konferencja pt. „ Siła partnerstwa w powiecie otwockim” zamykająca cykl konferencji poświęconych budowaniu partnerstwa lokalnego. W konferencji udział wzięło ok. 107 osób.

Liderzy grup zaprezentowali projekty z zakresu kultury, edukacji, przedsiębiorczości i turystyki.

  1. „PODATEK ZA ETAT” dotyczący stworzenia mechanizmu ulg dla właścicieli firm i najemców nieruchomości na terenie powiatu otwockiego.
  2. KINO, KAWIARNIA I SPACER W POWIECIE OTWOCKIM” dotyczący zaproszenia mieszkańców do korzystania kultury, rozrywki, rekreacji w powiecie.
  3. PRZYSTANEK CELESTYNÓW” dotyczący rewitalizacji stacji PKP i okolic.
  4. CENTRUM WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI„ dotyczący promowania przedsiębiorczości, powstawania mikro, małych i średnich firm produkcyjnych i usługowych oraz poszerzenie działalności produkcyjnej i usługowej firm już istniejących.
  5. CO, GDZIE , KIEDY W POWIECIE OTWOCKIM” dotyczący uruchomienia aplikacji mobilnej o wydarzeniach kulturalnych, i turystycznych powiatu otwockiego.
  6. WIEM KIM BĘDĘ” dotyczący promocji wśród młodzieży i rodziców współczesnych zawodów, pomocy w planowaniu ścieżki zawodowej jak również oceny predyspozycji zawodowych niezbędnych do poszukiwania zatrudnienia.

Dalsze działania związane z wdrożeniem opracowanych projektów zostały zwieńczone podpisaniem Porozumienia Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego i aktywizacji rynku pracy w powiecie otwockim. To doniosłe wydarzenie miało miejsce podczas trwania IV Forum Gospodarczego na uroczystej Gali Biznesu 2016.

Strona dodana przez: PUP Otwock (2017-01-16 10:43:06)
Zredagowana przez: PUP Otwock (2017-01-20 14:00:08)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/strona/v-konferencja/231