Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla pracodawców i przedsiębiorców » Pośrednictwo pracy z obszaru UE i EOG
Statystyki graficzne

Pośrednictwo pracy z obszaru UE i EOG

Publiczne służby zatrudnienia w Polsce są członkiem europejskich służb zatrudnienia EURES. Sieć EURES obejmuje państwa należące do Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), w skład którego wchodzą państwa Unii Europejskiej oraz Norwegia, Islandia, Szwajcaria i Lichtenstein.

 

Program EURES skierowany jest do wszystkich osób chcących znaleźć zatrudnienie w krajach Unii Europejskiej. Każda osoba zarejestrowana jako bezrobotna lub poszukująca pracy może liczyć na wyczerpującą informację na temat warunków życia i pracy w krajach Unii Europejskiej, przedstawienie aktualnych ofert pracy za granicą oraz fachową pomoc w napisaniu życiorysu w języku angielskim, który zostanie przesłany zagranicznemu pracodawcy.

 

System EURES posiada ogólnodostępne, bezpłatne i skierowane do osób poszukujących pracy niezbędne informacje, pomagające wszystkim zainteresowanym wyjazdem do innego kraju w celach podjęcia pracy.

Informacje o ofertach sieci EURES można uzyskać:

  • osobiście w siedzibie Urzędu - korzystając z ofert umieszczonych na tablicach ogłoszeń lub w pośrednictwie pracy
  • telefonicznie pod nr tel. 22 788 28 20
  • odwiedzając stronę internetową sieci EURES
Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 09:04:04)
Zredagowana przez: PUP Otwock (2015-03-24 13:03:05)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/strona/posrednictwo-pracy-z-obszaru-ue-i-eog/107