Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » IV Konferencja

IV Konferencja

IV KONFERENCJA

     W dniu 16 listopad 2016r . w siedzibie Urzędu Miejskiego w Karczewie odbyła się IV Konferencja pt. „Opracowanie projektów społeczno-gospodarczych i aktywizacji rynku pracy opartych na diagnozie społeczno-gospodarczej powiatu otwockiego”. W konferencji udział wzięło ok. 96 osób.

     Podczas konferencji swoje wystąpienie nt. „ Strategii Polityki Społecznej Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020” wygłosiła Pani Katarzyna Lisiecka- przedstawicielka Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Warszawie, oraz Pani Agnieszka Klimkiewicz z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie ,która omówiła tematykę„ Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie mazowieckim w latach 2014-2020- POWER”.

     W dalszej części Konferencji poświęconej budowaniu partnerstwa lokalnego uczestnicy przystąpili do pracy warsztatowej, która miała na celu przygotowanie propozycji projektów rozwoju lokalnego i aktywizacji rynku pracy opartych na wypracowanej diagnozie społeczno – gospodarczej powiatu otwockiego.

     Propozycje projektów partnerskich wypracowane zostały przez zespoły w skład, których weszli przedstawiciele: samorządu lokalnego, przedsiębiorców, świata nauki, III sektora i aktywnych mieszkańców powiatu. Taka forma współpracy pozwoliła na bezpośredni kontakt liderów różnych środowisk lokalnych.

Strona dodana przez: PUP Otwock (2017-01-16 10:42:44)
Zredagowana przez: PUP Otwock (2017-01-20 13:59:59)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/strona/iv-konferencja/230