Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » III Konferencja

III Konferencja

III KONFERENCJA

     W dniu 26.10.2016r w Instytucie Wysokich Ciśnień Polskiej Akademii Nauk w Laskach koło Celestynowa odbyła się III Konferencja poświęcona budowaniu Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego

pt. „ Tworzenie projektów społeczno-gospodarczych i aktywizacji rynku pracy opartych na diagnozie lokalnej międzysektorowej powiatu otwockiego”

W konferencji udział wzięło ok. 94 osób.

Uczestnicy konferencji dyskutowali na wypracowaniem wspólnej wizji rozwoju powiatu.

Zostały przedstawione propozycje projektów które powstały w trakcie pracy warsztatowej w grupach.

Uczestnicy zadeklarowali chęć dalszej pracy nad projektami aby można było je wdrożyć w życie na pożytek powiatu otwockiego.

Wicestarosta Pan Paweł Rupniewski przedstawił „Strategię Rozwoju Powiatu Otwockiego w latach 2014-2020” ,a Pan dr. Dariusz Piotrowski przedstawiciel Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie zaprezentował” Strategię Województwa Mazowieckiego w latach 2014-2020”.

Strona dodana przez: PUP Otwock (2017-01-16 10:42:31)
Zredagowana przez: PUP Otwock (2017-01-20 13:59:51)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/strona/iii-konferencja/229