Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » II Konferencja

II Konferencja

II KONFERENCJA

     W dniu 29 września 2016 roku w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury w Otwocku odbyła się II Konferencja pt. „ Diagnoza składników środowiska społeczno-gospodarczego i analiza czterech zasad ożywienia gospodarczego w powiecie otwockim” poświęcona budowaniu Partnerstwa Lokalnego na rzecz ożywienia społeczno-gospodarczego w powiecie. W konferencji udział wzięło ok. 91 osób.

     Przedstawiciele władz oraz zaproszeni goście reprezentujący lokalne środowiska kontynuowali pracę nad budowaniem partnerstwa lokalnego na terenie powiatu. Dyrektor PUP w Otwocku Pani Danuta Wolska-Rzewuska przedstawiła sytuację na lokalnym rynku pracy. Pani Jadwiga Olszowska- Urban ekspert w dziedzinie partnerstwa lokalnego przedstawiła dobre praktyki współpracy na rzecz rozwoju społeczno-gospodarczego na terenie Polski.

     Uczestnicy biorący udział w warsztatach omawiali m.in. takie tematy jak: dostęp do kapitału, infrastruktura gospodarcza, kapitał ludzki, środowisko społeczno-gospodarcze.

Strona dodana przez: PUP Otwock (2017-01-16 10:41:50)
Zredagowana przez: PUP Otwock (2017-01-20 13:59:42)

Galerie zdjęć

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pup.powiat-otwocki.pl/strona/ii-konferencja/228