Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

Dni rekrutacyjne w Norwegii

KARIERA W POLSCE - branża budowalna i przemysł

dni rekrutacyjne dla Polaków w Norwegii

w dniach 15 - 16 września 2016 r.

Sieć EURES reprezentowana przez norweskie publiczne służby zatrudnienia - we współpracy z polskimi publicznymi służbami zatrudnienia i Ochotniczymi Hufcami Pracy - organizuje na terenie Norwegii dni rekrutacyjne pn. "Kariera w Polsce", które odbędą się w dniach 15 i 16 września 2016 r. w Oslo i Stavanger.

Czytaj aktualność: Dni rekrutacyjne w Norwegii
2016-07-20

Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej

Ogłoszenie o naborze

kandydatów na członków komisji konkursowej

w otwartym konkursie ofert na powierzenie realizacji zadań publicznych

realizowanych przez Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku

w ramach Programu Aktywizacja i Integracja w 2016 r.

Czytaj aktualność: Ogłoszenie o naborze kandydatów na członków komisji konkursowej
2016-07-20

Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku przystępuje do realizacji Programu Aktywizacja i Integracja (PAI), który będzie realizowany na podstawie art. 62a ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 roku, poz. 645 ze zm.) oraz ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 roku, poz. 239 z późn. zm.).

Czytaj aktualność: Otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego
2016-07-12

Serdecznie zapraszamy wszystkie osoby myślące o założeniu działalności gospodarczej do skorzystania z pomocy doradców z Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP w Warszawie w zakresie przygotowania do otwarcia i prowadzenia własnej firmy.

Czytaj aktualność: Bezpłatne zajęcia z zakresu przedsiębiorczości w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie
Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do: