Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2015-05-11

Konkurs Kreator miejsc pracy

Konkurs ma na celu wyróżnienie pracodawców, którzy tworzą nowe miejsca pracy oraz którzy zatrudnili najwięcej pracowników w 2014 r. Nagrody będą wręczane w pięciu kategoriach: mała, średnia, duża firma oraz duża firma przemysłowo-produkcyjna, a także duża firma handlowo-usługowa.

Czytaj aktualność: Konkurs Kreator miejsc pracy
2015-02-12

Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku zaprasza Pracodawców do składania wniosków o przyznanie środków z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w 2015 roku

Czytaj aktualność: Krajowy Fundusz Szkoleniowy
2015-01-13

Środki finansowe z Funduszu Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje, iż decyzją Ministra Pracy i Polityki Społecznej otrzymał środki finansowe z Funduszu Pracy.

Czytaj aktualność: Środki finansowe z Funduszu Pracy
2014-10-08

Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie

Pilotażowy programu pożyczkowy Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej pn. PIERWSZY BIZNES-WSPARCIE W STARCIE, realizowanego w woj. mazowieckim przez konsorcjum  Związek Pracodawców Warszawy i Mazowsza.

Czytaj aktualność: Pierwszy Biznes - Wsparcie w Starcie
Wyszukiwarka form aktywizacji