Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu
Jesteś tutaj: Strona główna
Statystyki graficzne

Najnowsze aktualności i wydarzeniaKanał RSS: Wszystkie wydarzenia

2015-09-03

OGŁOSZENIE –REKRUTACJA NA SZKOLENIA INDYWIDUALNE

W związku z realizacją przez Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie otwockim (I)” w ramach Osi Priorytetowej I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, rozpoczęto rekrutację na szkolenia indywidualne.

Czytaj aktualność: OGŁOSZENIE –REKRUTACJA NA SZKOLENIA INDYWIDUALNE
2015-09-03

Ogłoszenie rekrutacja na szkolenie

W związku z realizacją przez Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie otwockim (I)” w ramach Osi Priorytetowej I Osoby młode na rynku pracy, Działania 1.1 Wsparcie osób młodych pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, Poddziałania 1.1.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, rozpoczęto rekrutację na szkolenia grupowe pt. "Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL".

Czytaj aktualność: Ogłoszenie rekrutacja na szkolenie
2015-07-30

Nabór wniosków na realizację prac interwencyjnych

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza nabór wniosków na realizację prac interwencyjnych dla osób bezrobotnych finansowanych ze środków Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu Społecznego.

Czytaj aktualność: Nabór wniosków na realizację prac interwencyjnych
2015-07-30

Nabór wniosków na realizację programu staży dla osób bezrobotnych

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku ogłasza nabór wniosków na realizację programu staży dla osób bezrobotnych finansowanych ze środków Funduszu Pracy oraz Europejskiego Funduszu społecznego.

Czytaj aktualność: Nabór wniosków na realizację programu staży dla osób bezrobotnych
Wyszukiwarka form aktywizacji
Ważne od: do:
Brak form aktywizacji