Jesteś tutaj: Strona główna » archiwalne formy aktywizacji

2018-01-18

Zapisy na spotkanie z Doradcami EURES

INFORMACJA

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku przyjmuje zapisy na spotkanie z Doradcami EURES z Wojewódzkiego Urzędu Pracy z Warszawy na temat „Bezpieczny Wyjazd – Bezpieczny Powrót”.

Spotkanie skierowane jest w szczególności do osób poszukujących pracy za granicą w sezonie letnim.

Podczas spotkań omówione będą m. in. zasady jak szukać legalnej pracy za granicą, jak przygotować się do wyjazdu do pracy, jak postępować z nieuczciwym pracodawcą, jak korzystać z usługi EURES oraz jak sumować okresy zatrudnienia celem nabycia świadczeń z tytułu bezrobocia oraz świadczeń emerytalno-rentowych.

Zapisy przyjmują doradcy klienta do 31.01.2018r.

Czytaj aktualność: Zapisy na spotkanie z Doradcami EURES
2017-09-27

Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego pracowników i pracodawców z KFS

Powiatowy Urząd Pracy informuje,

iż w dniach 09.10-13.10.2017 ogłasza nabór

wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego

pracowników i pracodawców

z Krajowego Funduszu Szkoleniowego

Czytaj aktualność: Nabór wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego  pracowników i pracodawców z KFS
2017-09-18

Przedłużenie naboru wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku informuje
o przedłużeniu naboru wniosków o dofinansowanie kształcenia
ustawicznego pracowników i pracodawców
ze środków Krajowego Funduszu Szkoleniowego
do dnia 22.09.2017 roku.

Czytaj aktualność: Przedłużenie naboru wniosków o dofinansowanie kształcenia ustawicznego
2017-08-28

INFORMACJA

W dniu 30 sierpnia 2017r. w godz. 1200 - 1400 pełniony będzie dyżur w Powiatowym Urzędzie Pracy przez pracowników Zakładu Ubezpieczeń Społecznych z Inspektoratu w Otwocku.

Zainteresowani będą mogli uzyskać informacje m. in. z zakresu zgłaszania do ubezpieczeń społecznych, rozliczania i opłacania składek, a także potwierdzenia okresów ubezpieczenia. Będzie również możliwość założenia i potwierdzenia profilu na Platformie Usług Elektronicznych.

Czytaj aktualność: Informacja
Wyszukiwarka form aktywizacji